מערכות חימום ומיזוג ידידותיות לסביבה

משאבות חום לחימום הבית

 

משאבות חום משמשות לקירור וחימום הבית ויכולות לבוא במקום האפשרויות הקיימות כמו מזגן וכו' או בנוסף אליהן. כל עולם החימום הביתי והתעשייתי עבר מהפכות רבות במשך השנים. בעבר, האופציות אשר היו קיימות בתחום החימום פעלו באמצעות אנרגיה אשר נבעה מהדלק, כשמחיריו היו זולים. עם התייקרות הדלק ומחסור במקורות האנרגיה, נוצר הצורך למציאת פתרון שיאפשר שימוש באנרגיה יותר מפעם אחת וכך ליצור ניצול מקסימלי של האנרגיות.

 

השימוש במשאבות הופך להיות יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות, מפאת העובדה כי הן המכשירים לחימום / קירור החסכוניים ביותר הקיימים היום בשוק. הסיבה היא משום שדרך ההפעלה שלהן חוסכת משמעותית באנרגיות וכך גם בעלויות. כמובן שהיתרון המובהק בשימוש בהן הינו החיסכון הכלכלי שבא לידי ביטוי גם בעלויות הצריכה וגם בעלויות התחזוקה שלהן, אך לא רק, מדובר במוצרים שקלים להפעלה ונוחים לתחזוק. בנוסף, ישנם תקנים נוקשים ביותר אשר חייבים לעמוד בהם על מנת להבטיח שימוש בטיחותי.

 

 

משאבות החום הקיימות בשוק

 

ישנם מגוון דגמים הקיימים היום בשוק. יש סוגים המתאימים לחימום בתים, הסקות, חימום תת רצפתי,חימום בריכות, חימום מקלחות וכו'. כמו כן, קיימים גם סוגים תעשייתיים המתאימים למפעלים ולמקומות גדולים בשימוש מסיבי יותר. המוצר יעיל מאוד ויכול להתאים לצרכים של כמעט כל אדם פרטי או בעל עסק.

 

חברות רבות מספקות את המוצרים הנ"ל, חשוב לבדוק את המקום ולקבל המלצות על שירות מהיר, יעיל ואדיב. בנוסף, יש לקרוא את חוברת ההוראות ולהבין את ההפעלה. בעת תקלה במכשיר מופיע על המכשיר "קוד תקלה" המפנה לחוברת ההסבר וכך ניתן לתקנה בקלות ובמהירות.

 

חברת אקליכל תשמח לסייע לכם לבחור את מגוון משאבות החום האטרקטיביות אשר תתאים לכם ותוכל לספק את הצרכים בהתאם למקום שאליו תהיה מיועדת.

צ'ילרים משאבות חום אקליכל בע"מ, שדרות ההסתדרות 249, חיפה, טלפון: 04-8724665, 052-2538422