מערכות חימום ומיזוג ידידותיות לסביבה

שמירה על משאבות חום צ'ילרים

 

משאבות חום צ'ילרים הם מדחסים המייצרים חימום וקירור אשר לעתים מותקנים מחוץ למבנה אותו הם משמשים, בדומה למנוע של מזגן. עקרון הפעילות שלהם הוא יעיל וחסכוני כל כך שקצב הגידול שלהם בבתים פרטיים ובמוסדות עולה בקצב מסחרר. חייהם ארוכים ויכולים להחזיק מעמד לתקופה של עד 20 שנה, תוך השמירה הנכונה גם מבחינת התחזוקה וגם מפני מזיקים. כמו כן, הביקוש אליהם גדל כל הזמן, דבר שבאופן טבעי מגדיל גם את שוק המשאבות המזויפות או הגנובות.

 

היתרונות שלהם רבים ומאפשרים הפצת חום נעים, קבוע ואחיד בכל הבית, ללא רעשים כלל, ולפני השימוש בהם יש לוודא קודם כי שיטת ההפעלה והוראות השימוש ברורים למשתמש. לכן כדאי לעיין בחוברת ההדרכה המצורפת, כאשר הדבר נכון לגבי כל מכשיר חשמלי באשר הוא, על מנת לבצע שימוש יעיל ונוח במכשיר.

 

מומלץ להתקין את יחידות הצ'ילרים והמשאבות חום טרם בניית הבית וכך ליצור התקנה יעילה ואסתטית בצורה מקסימלית. ההתקנה של משאבת החום היא כזו שאינה נראית לעין והיא מוסתרת בצורה שלא תפגע בעיצוב הבית, והשליטה עליה תהיה מתוך הבית באמצעות מפסק פשוט.

 

שמירה על משאבות חום צ'ילרים מפני גנבות

 

פעולת הגניבה הנעשית על ידי חבר'ה מקצוענים, היא זריזה בהחלט ואינה עורכת זמן רב, אלא מספר דקות בלבד, וזה כולל את פירוק היחידה, הורדתה והעברתה לרכב. ניתן לוודא כי אנו עושים את המרב על מנת לשמור על המכשיר היקר שלנו שאנו זוכים ממנו לחוויות שימוש ולאיכות חיים.

 

לעתים, אזעקה רגילה של בית היא פשוט לא מספיקה, פעולת הגנבה היא כל כך מהירה ומתבצעת כך שעד שיתגלה הדבר, הפורצים יהיו בדרכם לעוד לקוח שלא יהיה מרוצה כלל. לכן, יש אפשרות גם להתקין אזעקה נוספת על הצ'ילרים והמשאבות חום עצמם אשר יוסיפו לכוחה של ההרתעה. דרך נוספת היא באמצעות קשירתן של היחידות על ידי שרשראות העשויות ממתכת קשה וגידור האזור בהן נמצאות. יש אפשרות גם להוסיף מנעול על מנת להקשות על הפתיחה ולחזק אותה.

 

 

כאמור, ישנן מספר דרכים אשר יכולים לעזור לכם לשמור על המשאבות חום צ'ילרים האיכותיות שלכם וכדאי ליישם אותן על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות ממנו לעוד שנים ארוכות.

צ'ילרים משאבות חום אקליכל בע"מ, שדרות ההסתדרות 249, חיפה, טלפון: 04-8724665, 052-2538422